Over u

  • U bent werkzaam bij een organisatie die het promotioneel product ziet als een strategisch en belangrijk marketinginstrument.
  • U zoekt een professional die u de weg wijst in het enorme aanbod van promotionele artikelen.
  • U zoekt iemand die met creatieve en verrassende ideeën komt en die ‘out of the box’ durft te denken.
  • U vindt professioneel advies over de juiste inzet van promotionele producten belangrijk.
  • U hecht er veel waarde aan dat uw leverancier alle zaken op orde heeft omtrent bewust ondernemen, certificering van producten en werkomstandigheden op de plek van productie.

Kortom: U bent op zoek naar PreCentjes die rendement opleveren!

Herkent u zichzelf hierin? Neem dan contact op met één van de ProComm PreCentatoren!

Over ons

  • Wij helpen organisaties bij het vinden van de juiste promotionele producten en textiel.
  • Wij zijn een professionele partij die met creativiteit uw wensen vertaalt naar een doeltreffend product.
  • Wij adviseren u bij het inzetten hiervan en zorgen daarmee voor een optimaal rendement.
  • Wij zorgen ervoor dat u geen risico loopt in kwaliteit en leverbetrouwbaarheid.
  • Wij zijn als één van de weinige organisaties in de branche CSR-Gold gecertificeerd.

Een promotioneel product moet het beoogde doel bereiken, dat is bij ons het uitgangspunt.

Nadat wij ons hebben ingeleefd in uw organisatie, doelstellingen en doelgroep gaan wij met uw wensen aan de slag. Daarbij houden we persoonlijk contact!

“Een promotioneel product moet het beoogde doel bereiken, dat is bij ProComm het uitgangspunt.”

Ons team staat altijd voor u klaar

Bij ProComm werken professionals, die wij PreCentatoren noemen. Ons vak is het goed inzetten van promotionele artikelen en creatieve ideeën. We nemen het zoekwerk van u uit handen en houden persoonlijk contact tijdens dit proces.

Zo kunnen we aan uw doelstelling voldoen en bereiken we het optimale resultaat. Met onze expertise en passie in deze branche vinden wij de weg in de duizenden mogelijkheden en producten. Hieronder vindt u de medewerkers die in direct contact staan met u als klant.

Joop van Veelen
Eigenaar
joop@procomm.eu

Harry van Voskuilen
Directeur
harry@procomm.eu

Rico Zandsteeg
PreCentator
rico@procomm.eu

Wilco Schoonderbeek
PreCentator
wilco@procomm.eu

Mike van Burken
Sales Support
mike@procomm.eu

Esther Hartkamp
Sales Support
esther@procomm.eu

Martine Settels
Sales Support
martine@procomm.eu

Masi Amirpour
Sales Administratie
masi@procomm.eu

Wij zoeken voor u

ProComm probeert u een weg te wijzen in het grote aanbod waar uit te kiezen valt. We stellen samen met u vast wat uw doelstelling is en proberen de unieke kenmerken van uw bedrijf te ontdekken.

Wij helpen u graag

ProComm Partners is een bedrijf dat sinds 1996 haar klanten helpt bij het vinden van de juiste promotionele producten en textiel. Daarnaast verzorgen we voor vele klanten fulfilment oplossingen.

Wilt u up-to-date blijven? Abonneer u nu op onze nieuwsbrief!



    © Copyright - ProComm Partners